Manažer

Manžetové knoflíčky k obleku do práce? Pozor, abyste si neuškodili

Manžetové knoflíčky k obleku do práce? Pozor, abyste si neuškodili

Mnoho lidí se ptá, zda si mohou vzít manžetové knoflíčky k obleku i do práce. Odpověď je jednoduchá. Mohou, ale je potřeba věnovat zvýšenou pozornost při jejich výběru. Jak si vybrat manžetové knoflíčky, abyste si neuškodili se dozvíte níže.

Je potřeba si uvědomit, že manžetové knoflíčky byly ještě v minulých stoletích určené zejména lidem z vyšších vrstev. Lidé se jimi rádi odlišovali od ostatních a dávali na odiv své společenské postavení. Jejich historie je bohatá a sahá až do středověku. Pokud chcete vědět, kdy vzniklo pojmenování „manžetový knoflíček“, tak doporučujeme článek, který se věnuje jejich historii - Manžetové knoflíčky – doplněk skutečného gentlemana. Dnes si tento doplněk může na ples nebo svatbu vzít prakticky kdokoli. Jsou cenově dostupné a při jejich výběru můžete být kreativní. Pro pracovní prostředí však platí jiná pravidla. Jaké manžetové knoflíčky vám v zaměstnání pomohou a čemu se naopak v pracovním prostředí vyvarovat?

Celý článek
Jak může barva košile ovlivnit váš úspěch v zaměstnání

Jak může barva košile ovlivnit váš úspěch v zaměstnání

Také máte pocit, že děláte v práci všechno správně a dobře, vašemu šéfovi to však nestačí? Problém může být ve výběru vašeho oblečení do zaměstnání. Právě oblečením zanecháváte dojem u ostatních lidí. Podívejte se na příklad jednoho manažera, Josefa. Ten poctivě dodržoval firemní dress code a denně chodil v obleku, košili a kravatě. Jenže vypadal, že chodí stále v tom samém. Proč ovlivňuje barva košile do zaměstnání váš úspěch a jak se vyvarujete Josefových chyb?

Celý článek

Víte, že

Tmavé košile jsou vhodné pro večerní události, například na ples?

Světlé košile jsou vhodné pro denní události, například do práce?


© 2018, panskekosile.cz - všechna práva vyhrazena..

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑